| Габариттік өлшемдері, мм | 595х613х574 |
| Өлшемдері брутто, мм | 680х700х830 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 3,1 |
| Номиналды кернеу | 220 |
| Таза/брутто салмағы | 36/47кг |
| Науаның өлшемі | 424х335х15 |
| Кепілдік, ай | 12 |
| Дайындау материалы | болат және н/болат |
| Ток жиілігі, Гц | 50 |
| Қуыруға арналған шкафтың таймері | 120 |
| Жиынтықтағы табалар саны, дана | 4 |
| Деңгейлер қадамы, мм | 70 |
| Камера ішіндегі максималды температура, 0С | 270 |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Ылғалдандыру әдісі | инъекциялық |
| Камераны жарықтандыру | Иә |
| Желдеткіштер(моторлар) саны, дана | 1 |
| Буды ылғалдандыру | Иә |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.1 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 595 мм |
| Жалпы ені | 613 мм |
| Жалпы биіктігі | 574 мм |
| Салмақ | 36 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 19 мамыр 2026
