

ПКЭ/10Г БУ КОНВЕКТОМАТЫ (БУ ГЕНЕРАТОРЫ ЖӘНЕ РЕГ. ЖЫЛДАМДЫҚТАРЫ БАР) GRILL MASTER
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 19 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері, мм | 1076х867х1113 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1166х957х1360 |
| Қосылу, Жылы | 380 |
| Таза/брутто салмағы | 190/170 кг |
| Кепілдік, ай | 12 |
| Конвекция желдеткіші | 3, Италия даңғылы |
| Қуатты камера жарығы | Иә |
| Қуаты, кВТ | конвекция және бу конвекциясы режимінде 16 кВТ, таза бу режимінде 6 кВТ |
| Су құбырына қосу | жиынтықта |
| Температураны реттеу, С | 50-320 |
| Деңгейлер қадамы, мм | 80 |
| Желдеткіштердің автоматты реверсі | Иә |
| Дыбыстық дабылы бар таймер 120 минут | Иә |
| Камераның сыйымдылығы, саны | 10 - GN 1/1 (325x530) 10- 600x400 |
| Қосымша опциялар | Тот баспайтын болаттан жасалған тұғыр, арт. 40008, табалар 12 - 600х400(наубайхана табағы) немесе 12 - 325х530(GN 1/1) |
| Автоматты және қолмен ылғалдандыру жүйесі | Иә |
| Булану жүйесі | біріктірілген - қазандық және инжекторлық бір машинада |
| Иіссуға арналған құрылғы | Иә |
| Автоматты бумен ылғалдандыру | 0-100% |
| Есіктен конденсатты шығару жүйесі | Иә |
| Желдеткіштердің айналу жылдамдығын реттеу | иә, 10 режим |
| Есіктің қауіпсіз тегіс ашылуы | Иә |
| Комбайн машиналарының жұмыс режимдері | Конвекция, бу конвекциясы, таза бу, қол режиміндегі бу |
| Ылғалдылықты реттеу 0-100% | Иә |
| Есіктің қос әйнегі, ішкі әйнегі ашылатын | Иә |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1076 мм |
| Жалпы ені | 867 мм |
| Жалпы биіктігі | 1113 мм |
| Салмақ | 190 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



