| Габариттік өлшемдері, мм | 960×850×960 мм |
| Газ қуаты, кВТ | 9 кВТ |
| Газды бақылау | + |
| Салмағы, кг | 144 келі |
| Газ шығыны, кг/сағ (пропан-бутан) | 0.72 |
| Газ шығыны, м3/сағ (метан, табиғи) | 0.954 |
| Дыбыстық дабылы бар таймер 120 минут | + |
| Автоматты және қолмен ылғалдандыру жүйесі | иә, 0-ден 100-ге дейін% |
| Электрондық тұтану | + |
| Таза бу функциясы үшін толыққанды бу генераторы | + |
| Булану жүйесі | қазандық/инжекторлық |
| Жылу ағындарын біркелкі бөлуге арналған реверс функциясы | + |
| Температуралық режимдер | +50ºС-тан +300ºС-қа дейін |
| Пісірме табақтар | 6 қаңылтыр таба GN 1/1 немесе 600×400 мм |
| Иіссуға арналған құрылғы | + |
| Пісіру режимінде тұтынылатын электр қуаты, кВТ | 0,5 |
| Таза бу режиміндегі тұтынылатын электр қуаты, кВТ | 6,5 кВТ (таза бу режимінде) |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 960 мм |
| Жалпы ені | 850 мм |
| Жалпы биіктігі | 960 мм |
| Салмақ | 144 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 19 мамыр 2026
