| Габариттік өлшемдері, мм | 960х832х886 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1040х912х1136 |
| Қосылу, Жылы | 380 |
| Таза/брутто салмағы | 130/155 кг |
| Кепілдік, ай | 12 |
| Конвекция желдеткіші | 2, Италия даңғылы |
| Қуаты, кВТ | 10.8 - конвекция және бу конвекциясы режимдерінде 6.2 - таза бу режимінде |
| Су құбырына қосу | жиынтықта |
| Температураны реттеу, С | 50-320 |
| Деңгейлер қадамы, мм | 80 |
| Желдеткіштердің автоматты реверсі | Иә |
| Камера есігін 2 кезеңде қауіпсіз ашу | Иә |
| Камераның сыйымдылығы, саны | 6 - GN 1/1 (325x530) 6- 600x400 |
| Қосымша опциялар | Тот баспайтын болаттан жасалған тұғыр, арт. 40012, табалар 325х530, 600х400 мм |
| Жарықтандыру | Иә |
| Булану жүйесі | Біріктірілген - қазандық және инжекторлық бір машинада |
| Иіссуға арналған құрылғы | Иә |
| Автоматты бумен ылғалдандыру | 0-100% |
| Есіктен конденсатты шығару жүйесі | Иә |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.8 кВт |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 960 мм |
| Жалпы ені | 832 мм |
| Жалпы биіктігі | 886 мм |
| Салмақ | 130 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 19 мамыр 2026
