| Габариттік өлшемдері, мм | 960х832х886 |
| Өлшемдері брутто, мм | 1040х912х1136 |
| Таза/брутто салмағы | 120/145 |
| Кепілдік, ай | 12 |
| Конвекция желдеткіші | 2, Италия даңғылы |
| Қуаты, кВТ | 10,8 |
| Су құбырына қосу | жиынтықта |
| Температураны реттеу, С | 50-320 |
| Деңгейлер қадамы, мм | 80 |
| Камераның сыйымдылығы, саны | 6 - GN 1/1 (325x530) 6- 600x400 |
| Жарықтандыру | Иә |
| Автоматты және қолмен ылғалдандыру жүйесі | Иә |
| Булану жүйесі | Инжекторлық |
| Иіссуға арналған құрылғы | Иә, жиынтықта |
| Автоматты бумен ылғалдандыру | Иә |
| Есіктен конденсатты шығару жүйесі | Иә |
| Есіктің қауіпсіз тегіс ашылуы | Иә |
| Комбайн машиналарының жұмыс режимдері | Конвекция, пароконвекция, қолмен режимдегі бу |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.8 кВт |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 960 мм |
| Жалпы ені | 832 мм |
| Жалпы биіктігі | 886 мм |
| Салмақ | 120 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 19 мамыр 2026
