Қабырғалық витрина Варшава 210/94 ВХСп-2,5 (кіріктірілген суық)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:6.350.154-02
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - жоғарғы 500; төменгі 640
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 8
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 8
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 380
Номиналды ток, А - 7,9
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 36
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 2750x1225x2500
Таза, кг артық емес - 405
Брутто, кг артық емес - 520
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 1065 мм |
| Биіктігі | 2370 мм |
| Салмақ | 405 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



