Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 300, 400, 500, 640
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 5
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 5
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 0,5
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 20
Таза, кг артық емес - 175
Брутто, кг артық емес -296
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1680 мм |
| Ені | 935 мм |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Салмақ | 175 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
