Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - жоғарғы 500; төменгі 640
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 5,4
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 5,4
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 1,14
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 72
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 2740x1200x800
Таза, кг артық емес - 315
Брутто, кг артық емес - 560
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 3100
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 940 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмақ | 315 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
