Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - жоғарғы 400; төменгі 440
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2
Өнімдерді орналастыруға арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А
Шамдардың номиналды қуаты, Вт
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 2150x1120x2360
Таза, кг артық емес - 165
Брутто, кг артық емес - 270
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 2000
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1850 мм |
| Ені | 660 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмақ | 165 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
