Қоршаған ортаның температурасы +12...+25
Орналастыру тереңдігі - жоғарғы 500; төменгі 755
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 4
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 4
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А
Шамдардың номиналды қуаты, Вт
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 1750x1320x800
Таза, кг артық емес - 170
Брутто, кг артық емес - 280
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 1050 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Салмақ | 170 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
