София 195/71 ВХСп-1,875 жеміс-жидек түнгі перделері бар қабырғалық витрина
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
- Коды:6.350.250-56
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - Жоғарғы 400, төменгі 490
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 3,1
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 3,1
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - Табиғи жылу ағындарымен
Еріту қуаты, Вт
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 0,76
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 28
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 2260x1200x800
Таза, кг артық емес - 185
Брутто, кг артық емес - 330
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 2300
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1875 мм |
| Ені | 710 мм |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Салмақ | 185 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



