Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 5х500 + 600
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 3,85
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 3,85
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Еріту қуаты, Вт - 500
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 9
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 15
Шамдардың номиналды қуаты, ВТ - 9
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 1530x990x2350
Таза, кг артық емес - 280
Брутто, кг артық емес - 350
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1330 мм |
| Ені | 820 мм |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Салмақ | 280 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 638 501 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
