Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - жоғарғы 575; төменгі 605
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 7,9
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 7,9
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - ТЭН
Кернеу, В - 380
Номиналды ток, А - 3,48
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 96
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 2690x1200x1000
Таза, кг артық емес - 490
Брутто, кг артық емес - 640
Салқындату сыйымдылығы, Вт - 1710
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2343 мм |
| Ені | 977 мм |
| Биіктігі | 2160 мм |
| Салмақ | 490 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
