Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 4 х400+540
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 2,5
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 2,5
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,3
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220 В
Номиналды ток, А - 14,74
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 15
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 30
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 1530x970x2200
Таза, кг артық емес - 250
Брутто, кг артық емес - 350
Тиеу жазықтығындағы витринаның ұзындығы, мм - 1250
Тиеу жазықтығындағы витринаның ені - 1180
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1530 мм |
| Ені | 970 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Салмақ | 250 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
