Пайдалы салқындатылатын көлем, м3 - 0,23
Сөрелердің салқындатылатын алаңы (өнімдерді орналастыруға арналған тұғырықтар), м2 - 0,37
Салқындатылатын көлемнің температурасы қоршаған ортаның температурасы 25°C және салыстырмалы ылғалдылығы 60%, °C - 2...10
Еріту процесінде пайдалы салқындатылатын көлемдегі өнімдердің температурасының артуы, артық емес, оС - 3
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ·сағ, артық емес - 13,1
Номиналды ток, А - 3,1
Жарықтандырудың максималды номиналды қуаты, Вт - 15
Конденсатты буландырудың тұтынылатын қуаты, Вт - 340
Токтың түрі - айнымалы бір фазалы
Номиналды кернеу, В - 220
Токтың номиналды жиілігі, Гц - 50
Дыбыс қуатының түзетілген деңгейі, дбА, артық емес - 52
Таза салмағы, кг, артық емес - 150
Брутто салмағы, кг, артық емес - 190
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 495 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Салмақ | 150 кг |
- Бағасы: 865 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
