Пайдалы салқындатылатын көлем, м3 - 0,17
Сөрелердің салқындатылатын алаңы (өнімдерді орналастыруға арналған тұғырықтар), м2 - 0,37
Салқындатылатын көлемнің температурасы қоршаған ортаның температурасы 25°C және салыстырмалы ылғалдылығы 60%, °C - 2...10
Еріту процесінде пайдалы салқындатылатын көлемдегі өнімдердің температурасының артуы, артық емес, оС - 3
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ·сағ, артық емес - 11,1
Номиналды ток, А - 3,1
Жарықтандырудың максималды номиналды қуаты, Вт - 15
Конденсатты буландырудың тұтынылатын қуаты, Вт - 340
Токтың түрі - айнымалы бір фазалы
Номиналды кернеу, В - 220
Токтың номиналды жиілігі, Гц - 50
Дыбыс қуатының түзетілген деңгейі, дбА, артық емес - 52
Таза салмағы, кг, артық емес - 110
Брутто салмағы, кг, артық емес - 150
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Салаттарға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 3 |
| Материал | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 495 мм |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Салмақ | 135 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
- Бағасы: 763 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
