Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 1х300, 3х400 + 440
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 3,68
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 3,68
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 1,03
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 15
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 20
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 54
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 2125x890x2255
Таза, кг артық емес - 170
Брутто, кг артық емес - 320
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1906 мм |
| Ені | 697 мм |
| Биіктігі | 2070 мм |
| Салмақ | 170 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 950 484 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
