Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 1х300, 3х400 + 440
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 1,4
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 1,4
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,40
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 12,5
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 11
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 21
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 1010x890x2255
Таза, кг артық емес - 90
Брутто, кг артық емес - 170
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 791 мм |
| Ені | 697 мм |
| Биіктігі | 2070 мм |
| Салмақ | 90 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 110 478 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
