Қоршаған ортаның температурасы - +12...+25
Орналастыру тереңдігі - 1х300, 3х400 + 440
Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы, м2 - 3
Өнімдерді көрсетуге арналған табандар мен сөрелердің салқындатылатын алаңы, м2 - 3
Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем - 0,85
Салқындату түрі - Динамикалық
Еріту тәсілі - табиғи. жылу ағындарымен
Кернеу, В - 220
Номиналды ток, А - 14,5
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну (артық емес), кВТ*сағ - 18
Шамдардың номиналды қуаты, Вт - 45
Қаптамадағы өлшемдері (ЛхШхВ) - 1810x890x2255
Таза, кг артық емес - 125
Брутто, кг артық емес - 245
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | МХМ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1591 мм |
| Ені | 670 мм |
| Биіктігі | 2070 мм |
| Салмақ | 125 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 686 070,51 ₸


Жіберу 23 маусым 2026
