Жұмыс температурасының диапазоны, °C -18 жоғары емес
Габариттік өлшемдері, мм - 730х675х2055
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2055
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде
Термостат - эл.блок
Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН+
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ+
Сөре өлшемі, мм - 530x450
Сөрелер саны - 5
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/сағ 9-дан аспайды
Тұтынылатын қуат, кВТ - 0,55/0,4
Gastronorm стандарты - GN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг - 100
Габариттік өлшемдері, мм - 730х675х2055
Агрегаттың орналасуы - жоғарғы
Биіктігі, мм - 2055
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц - 230/50
Шредердің клапаны+
Салқындату түрі - динамикалық
Еріту түрі - конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде
Термостат - эл.блок
Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН+
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ+
Сөре өлшемі, мм - 530x450
Сөрелер саны - 5
Жарықтандыру+
Құлып+
Электр энергиясының тәуліктік шығыны, кВ/сағ 9-дан аспайды
Тұтынылатын қуат, кВТ - 0,55/0,4
Gastronorm стандарты - GN 1/1+GN 2/4
Таза салмағы, кг - 100
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 5 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 730 мм |
| Ені | 675 мм |
| Биіктігі | 2055 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Салмақ | 100 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 525 000 ₸




