| Көлемі, л | 700 |
| Температуралық режим, °C | -21...-18 |
| Шкафтың түрі | Төмен температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +25 / 60 дейін |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 735х960х1996 |
| Есіктердің түрі | SmartDoor |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | SmartDoor |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 550 жұм./400 тг |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 13 |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595х650 |
| Сөреге түсетін жүктеме, кг | 40 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | тік |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты ТЭНами |
| Термореттегіш | эл.блок |
| Есік ойықтарының саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 144 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 199 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
