| Артикул | 1108026d |
| Көлемі, л | 200 |
| Температуралық режим, °C | +4...+18 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +32-ден 60-қа дейін |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 606x600x890 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Шкафтар сериясы | Bravo |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 120 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 1,8 |
| Салқындатқыш | R134a |
| Сөрелер саны | 4 |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
| Ауаны жаңарту жүйесі | + |
| Ультракүлгін сәулелерден қорғайтын тоналды шыны | + |
| Көмір сүзгісі | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Материал | Болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 120 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 606 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмақ | 58 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 511 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
