| Артикул | 1108112d |
| Көлемі, л | 400 |
| Температуралық режим, °C | +1…+10 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | 12-32/60 |
| Өлшемдері | 606x606x1935 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Шкафтар сериясы | Bravo |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 240 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 3,7 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 505x455 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | LED, тік |
| Термореттегіш | термостат |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 240 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 606 мм |
| Ені | 606 мм |
| Биіктігі | 1935 мм |
| Салмақ | 87 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 564 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
