| Артикул | 1108111d |
| Көлемі, л | 400 |
| Температуралық режим, °C | +1…+10 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | 12-32/60 |
| Өлшемдері | 606x600x1720 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Шкафтар сериясы | Bravo |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 240 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 3,7 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 505x455 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | LED |
| Термореттегіш | термостат |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 240 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 606 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Салмақ | 82 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 519 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
