| Көлемі, л | 320+320 |
| Температуралық режим, °C | 0...+6/-18-ден жоғары емес |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | оц.полимерлі жабыны бар болат |
| Өлшемдері | 735х960х1996 |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 61 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 600 |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 530x650 |
| Сөреге түсетін жүктеме, кг | 40 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты, қыздыру элементтерінің көмегімен |
| Термореттегіш | эл.блок |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 735 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 130 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 770 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
