| Көлемі, л | 320+320 |
| Температуралық режим, °C | 0...+6/-18-ден жоғары емес |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | тот баспайтын.болат |
| Өлшемдері | 735х960х1996 |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 61 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 600 |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 530x650 |
| Сөреге түсетін жүктеме, кг | 40 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты, қыздыру элементтерінің көмегімен |
| Термореттегіш | эл.блок |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Антрацит |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 600 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 130 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 225 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
