| Артикул | 1108023d |
| Көлемі, л | 200 |
| Температуралық режим, °C | +1...+10 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +32-ге дейін/60-қа дейін |
| Өлшемдері | 606x600x890 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Шкафтар сериясы | Bravo |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 240 |
| Салқындатқыш | R134a |
| Сөренің өлшемі, мм | 505x455 |
| Сөрелер саны | 3 |
| Жарықтандыру | LED |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Орнату түрі | Еден, Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 240 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 606 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмақ | 50 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 447 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
