| Артикул | 1006076d |
| Көлемі, л | 1400 |
| Температуралық режим, °C | -21...-18 |
| Шкафтың түрі | Төмен температуралы |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 1474x960x1996 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Шкафтар сериясы | Standard |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 1100 жұм/1200 отт |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595x650 |
| Сөрелер саны | 8 |
| Жарықтандыру | LED, тік |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1474 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 237 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 450 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
