| Артикул | 1002114d |
| Көлемі, л | 700 |
| Температуралық режим, °C | -8...0 |
| Шкафтың түрі | Уылдырық және консервілер үшін |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +32-ге дейін/60-қа дейін |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 697х854х1960 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Standard |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 550 жұм./400 тг. |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 530x650 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | LED, тік |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты, қыздыру элементтерінің көмегімен |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 854 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 125 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 679 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
