| Артикул | 1104204d |
| Көлемі, л | 1000 |
| Температуралық режим, °C | +1...+10 |
| Шкаф типі | Орта температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/ул, %) | +32/60 дейін |
| Шкаф корпусының қаптама материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 1402х710х1960 |
| Есіктер түрі | Әшекейлі шыны |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Standard |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 550 |
| Тәулігіне электр энергиясының шығыны, кВт/сағ, артық емес | 7 |
| Хладагент | R290 |
| Сөре өлшемі, мм | 595х455 |
| Сөрелердің саны | 8 |
| Жарықтандыру | LED, тік |
| Табу түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Терморегулятор | басқарудың электрондық блогы |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1402 мм |
| Ені | 710 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 176 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 794 000 ₸




