| Артикул | 1006102d |
| Көлемі, л | 1400 |
| Температуралық режим, °C | -21...-18 |
| Шкаф типі | Төмен температуралы |
| Шкаф корпусының қаптама материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 1474x960x1996 |
| Есіктер түрі | Әшекейлі шыны |
| Шкафтар сериясы | Standard |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 1100 раб/1200 отт |
| Хладагент | R290 |
| Сөре өлшемі, мм | 530x650 |
| Сөрелердің саны | 8 |
| Жарықтандыру | LED, тік |
| Табу түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Терморегулятор | басқарудың электрондық блогы |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 945 мм |
| Ені | 1402 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 237 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 461 000 ₸




