| Артикул | 1002513d |
| Көлемі, л | 700 |
| Температуралық режим, °C | -21...-18 |
| Шкафтың түрі | Төмен температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +25/60 дейін |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 735х960х1996 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 61 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Standard |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 550 жұм./400 тг |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 13 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595x650 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | тік |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты, қыздыру элементтерінің көмегімен |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 144 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 934 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
