| Артикул | 1108131d |
| Көлемі, л | 130 |
| Температуралық режим, °C | -21...-18 |
| Шкафтың түрі | Төмен температуралы |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 606х675х870 |
| Есіктердің түрі | Бұрылмалы шыны |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Шкафтар сериясы | Standard |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 400 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 505x455 |
| Сөрелер саны | 3 |
| Жарықтандыру | Жоғарғы жарықдиодты |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты, қыздыру элементтерінің көмегімен |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 606 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі ұзындығы | 505 мм |
| Ішкі ені | 455 мм |
| Көлемі | 130 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 613 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
