| Артикул | 1006079d |
| Көлемі, л | 1400 |
| Температуралық режим, °C | жоғары емес -18 |
| Шкафтың түрі | Төмен температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | тот баспайтын болат |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Тот баспайтын болат |
| Өлшемдері | 1474х945х1996 |
| Есіктердің түрі | Саңыраулар |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 61 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Gm |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 800/1200 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 20,5 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 530x650 |
| Сөрелер саны | 8 |
| Жарықтандыру | жарықдиодты |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Термореттегіш | көп функциялы бақылау панелі |
| Gastronorm стандарты | GN 2/1 |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 800 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1474 мм |
| Ені | 945 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 217 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 737 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
