| Артикул | 1106042d |
| Көлемі, л | 1000 |
| Температуралық режим, °C | -5…+5 |
| Шкафтың түрі | Әмбебап |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | тот баспайтын болат |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Тот баспайтын болат |
| Өлшемдері | 1402х695х1960 |
| Есіктердің түрі | Саңыраулар |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Grande |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 630 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 6 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595х455 |
| Сөрелер саны | 8 |
| Жарықтандыру | жарықдиодты |
| Еріту түрі | автоматты |
| Термореттегіш | көп функциялы бақылау панелі |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 630 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1402 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 159 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 215 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
