| Артикул | 1103424d |
| Көлемі, л | 500 |
| Температуралық режим, °C | 0…+6 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | тот баспайтын болат |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Тот баспайтын болат |
| Өлшемдері | 697х695х1960 |
| Есіктердің түрі | Саңыраулар |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Grande |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 350 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 3,5 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595х455 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 96 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 714 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
