| Артикул | 1005102d |
| Көлемі, л | 700 |
| Температуралық режим, °C | жоғары емес -18 |
| Шкафтың түрі | Төмен температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Корпустың қаптамаларының материалы ішінен | полимермен қапталған болат |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 735х945х1996 |
| Есіктердің түрі | Саңыраулар |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 61 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Sm |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 550/400 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 12 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 530x650 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | + |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты, қыздыру элементтерінің көмегімен |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
| Gastronorm стандарты | GN 2/1 |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 945 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 125 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 121 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
