| Көлемі, л | 1000 |
| Температуралық режим, °C | 0…+6 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Микроқосқыш | пернетақта |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 1402х695х1960 |
| Есіктердің түрі | Саңыраулар |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы орналасуы |
| Шкафтар сериясы | Sm |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 550 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 5,5 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595х455 |
| Сөрелер саны | 8 |
| Жарықтандыру | + |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 550 Вт |
| Материал | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1402 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 155 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 021 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
