| Көлемі, л | 500 |
| Температуралық режим, °C | 0…+6 |
| Шкафтың түрі | Орташа температуралы |
| Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) | +40-қа дейін/80-ге дейін |
| Микроқосқыш | пернетақта |
| Шкаф корпусының қаптамаларының материалы | Боялған болат |
| Өлшемдері | 697х695х1960 |
| Есіктердің түрі | Саңыраулар |
| Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм | 43 |
| Агрегаттың орналасуы | жоғарғы |
| Шкафтар сериясы | Sm |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Тұтынылатын қуат, Вт, артық емес | 350 |
| Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, артық емес | 3,5 |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Салқындатқыш | R290 |
| Сөренің өлшемі, мм | 595х455 |
| Сөреге түсетін жүктеме, кг | 40 |
| Сөрелер саны | 4 |
| Жарықтандыру | + |
| Еріту түрі | конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты |
| Термореттегіш | электрондық басқару блогы |
| Құлып | + |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 697 мм |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 95 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 701 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
