| Қақпақ түрі | қисық шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 1050 |
| Сертификаттау | EAC |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 210х90х85 |
| Таза салмағы, кг | 113 |
| Температуралық режим | +6…-22C |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы, C | +32 дейін |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Буландырғыш | ТЕРІ типі |
| Ғимарат | мырышталған пластиктендірілген болат |
| Салқындату түрі | Статика |
| Жылымық | Ыстық газбен автоматты еріту |
| Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм | 60 |
| Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц | 230/50 |
| Қуаты, Вт | 500 |
| Электр энергиясын тұтыну, кВТ | 5 |
| Бөлгіштер | 5 дана |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 500 Вт |
| Материал | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2100 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмақ | 113 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 157 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
