| Қақпақ түрі | тікелей шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 960 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 200х86х82 |
| Таза салмағы, кг | 134 |
| Температуралық режим | +6…-22 |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Ғимарат | Мырышпен қапталған корпус |
| Жылымық | Ыстық газбен автоматты еріту |
| Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм | 60 |
| Себеттер | 12 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Балмұздаққа арналған, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 86 мм |
| Биіктігі | 82 мм |
| Салмақ | 134 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
