| Қақпақ түрі | тікелей шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 590 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 1800х600х840 |
| Таза салмағы, кг | 73 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 183х65х89 |
| Брутто салмағы, кг | 86 келі |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Ғимарат | Мырышпен қапталған корпус |
| Себеттер | 7 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 73 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 511 000 ₸




