| Қақпақ түрі | тікелей шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 520 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 1600х600х840 |
| Таза салмағы, кг | 68 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 163х65х89 |
| Брутто салмағы, кг | 76 келі |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Ғимарат | Мырышпен қапталған корпус |
| Себеттер | 6 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 68 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 457 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
