| Қақпақ түрі | тікелей шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 240 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 800х600х840 |
| Таза салмағы, кг | 48 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 83х65х89 |
| Брутто салмағы, кг | 50 келі |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Ғимарат | Мырышпен қапталған корпус |
| Себеттер | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 48 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 315 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
