| Қақпақ түрі | тікелей шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 205 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 700х600х840 |
| Таза салмағы, кг | 45 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 73х65х89 |
| Брутто салмағы, кг | 42 келі |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Ғимарат | Мырышпен қапталған корпус |
| Себеттер | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 45 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 287 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
