| Қақпақ түрі | тікелей шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 170 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 600х600х840 |
| Таза салмағы, кг | 43 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 63х65х89 |
| Брутто салмағы, кг | 41 келі |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Ғимарат | Мырышпен қапталған корпус |
| Себеттер | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 41 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық себеттерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | Жылжымалы |
| Есік материалы | Шыны |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 271 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
