| Қақпақ түрі | қисық шыны перделер |
| Салқындатылатын көлем (л) | 310 |
| Энергия тұтыну класы | Ал |
| Сертификаттау | ЕАС |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 100х60х86 |
| Таза салмағы, кг | 55 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 103х65х93 |
| Брутто салмағы, кг | 66,5 |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы, C | +30 дейін (ST модификациясы +38 дейін ) |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Буландырғыш | ТЕРІ типі |
| Ғимарат | мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий |
| Салқындату түрі | статика |
| Жылымық | мәжбүрлі |
| Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм | 65 |
| Себеттер | 3 |
| Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц | 230/50 |
| Қуаты, Вт | 140 |
| Электр энергиясын тұтыну, кВТ | 1,7 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 140 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 55 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 365 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
