| Салқындатылатын көлем (л) | 205 |
| Энергия тұтыну класы | Ал |
| Сертификаттау | ЕАС |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), см | 70х60х84 |
| Таза салмағы, кг | 41,5 |
| Қаптамадағы өлшемдер (ЛхШхВ) | 73х65х89 |
| Брутто салмағы, кг | 47 |
| Температуралық режим | -18…-22C |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы, C | +30 дейін |
| Салқындату агентінің түрі | R 290 a |
| Буландырғыш | ТЕРІ типі |
| Ғимарат | мырышталған пластиктендірілген болат/алюминий |
| Салқындату түрі | статика |
| Жылымық | мәжбүрлі |
| Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы, мм | 65 |
| Себеттер | 1 |
| Электр желісіне қойылатын талаптар, В/Гц | 230/50 |
| Қуаты, Вт | 140 |
| Электр энергиясын тұтыну, кВТ | 1.4 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Frostor |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 140 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 41 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 289 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
