НТ °C режимі -18...-24
СТ °C режимі -2...+6
МЕМСТ 32560 сәйкес климаттық класс.2 (ISO 23953-2) - 3
Пайдалы көлем , л - 491
Тиеу алаңы, м2 - 1,12
Таза/брутто салмағы, кг - 140/155
Сыртқы өлшемдері, мм - 1825х870х896
Еурофура , дана - 26
Себеттер , дана - 5
Бөлгіштер, дана - 4
НТ режимі , кВТ/24сағ - 5,5
СТ режимі , кВТ/24сағ - 4,8
Номиналды қуаты,Вт - 600
Кернеу/жиілік/фазалар , В/Гц/n фазалар - 220/50/1
Хладагент - R290
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
Қорғау дәрежесі ,МЕМСТ 14254 - IP20
СТ °C режимі -2...+6
МЕМСТ 32560 сәйкес климаттық класс.2 (ISO 23953-2) - 3
Пайдалы көлем , л - 491
Тиеу алаңы, м2 - 1,12
Таза/брутто салмағы, кг - 140/155
Сыртқы өлшемдері, мм - 1825х870х896
Еурофура , дана - 26
Себеттер , дана - 5
Бөлгіштер, дана - 4
НТ режимі , кВТ/24сағ - 5,5
СТ режимі , кВТ/24сағ - 4,8
Номиналды қуаты,Вт - 600
Кернеу/жиілік/фазалар , В/Гц/n фазалар - 220/50/1
Хладагент - R290
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
Қорғау дәрежесі ,МЕМСТ 14254 - IP20
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш табақ |
| Номиналды қуат тұтыну | 600 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1825 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 896 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 862 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
