НТ режимі °C -18...-20
МЕМСТ 32560.2 (ISO 23953-2) сәйкес климаттық класс - 3
Пайдалы көлем, л - 1240.
Тиеу алаңы, м2 - 5,6
Нетто/брутто салмағы, кг - 300/350
Сыртқы өлшемі, мм - 2620х800х2075
Еврофура, дана - 8
Кернеу/жиілік, В/Гц - 380/50
Хладагент - R404a
Тәулігіне энергияны тұтыну, кВт/сағ - 39
Сөреге рұқсат етілген жүктеме , кг - 45
МЕМСТ 32560.2 (ISO 23953-2) сәйкес климаттық класс - 3
Пайдалы көлем, л - 1240.
Тиеу алаңы, м2 - 5,6
Нетто/брутто салмағы, кг - 300/350
Сыртқы өлшемі, мм - 2620х800х2075
Еврофура, дана - 8
Кернеу/жиілік, В/Гц - 380/50
Хладагент - R404a
Тәулігіне энергияны тұтыну, кВт/сағ - 39
Сөреге рұқсат етілген жүктеме , кг - 45
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2620 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 2075 мм |
| Салмақ | 300 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 23 маусым 2026
